کسب درآمد از طریق میزبانی

دریافتی هر ماه

یک شب هم نباید خالی بمونه

اگر اقامتگاهی در اختیار دارید ، جاتون در سایت « شب » خالیه، شماره تماس تان را برای ما ارسال کنید

ارتباط از طریق کانال میزبانان ارتباط از طریق کانال بازاریابی

مزایای شب

پرداخت اجاره بها توسط شب

فقط ۲۴ ساعت کاری

ثبت آگهی و تبلیغات رایگان

آگهی تان را بدون هزینه ثبت کنید ما رایگان برایتان تبلیغ می کنیم

قیمت‌ گذاری

نرخ اجاره را شما تعیین میکنید ما فقط مشاور شما هستیم.

نحوه ثبت آگهی

میزبان شوید
شما می توانید با طی کردن مراحلی کوتاه در سایت شب میزبان شوید. کافیست با کلیک روی گزینه ی "میزبان شوید" وارد صفحه ثبت آگهی شوید. با درج تصاویر و انتخاب عنوان مورد نظر برای اقامتگاه خود کد آگهی به شما تعلق می گیرد. بعد از وارد کردن مشخصات اقامتگاه(شامل تعداد اتاق خواب، وضعیت دربست بودن، امکانات و ...)، درج توضیحاتی راجع به آن و همچنین قوانین خاص خودتان، ثبت اقامتگاه به پایان می رسد. پس از آن منتظر تایید اقامتگاه از جانب کارشناسان ما بمانید. در کمتر از 24 ساعت کاری اقامتگاه شما تایید و قابل مشاهده در سایت خواهد بود.

میزبانان شب

اولین مورد مثبت پشتیبانی شماست، چون سایت خدماتی هستین خیلی مهمه که پشتیبانی همینطور قوی به کار خودش ادامه بده. سایت شب کاربری راحتی برای میهمان و میزبان داره، برای من ویرایش قسمت، پر کردم تقویم و... خیلی راحته. ارسال پیامک برای تایید رزرو کار جالبیه و نیازی نیست برای تایید یا رد وارد سایت بشیم. اینکه تخفیف میزارید خوبه، باعث میشه ویلا بیشتر به چشم بیاد و مسافر تنوع بیشتری در سایت میبینه.
مجید امیری میزبان در کرج
من ایندی بیر ایلدی سایت شب انن بعنوان همکار لیغم وار. بو سایت از نظر احساس مسولیت و پیگیری نظافت و آمادگی اقامتگاه قبل از تحویل به مهمان از میزبان همیشه پیگیر اولوب و در قبال میهمان عالی احساس مسولیتی الوب . نسبت به پرداخت وجه میزبان نیز همیشه به موقع و دقیق عمل الیب. بنده بعنوان میزبان از عملکرد سایت و پاسخگویی به موقع کارشناس لاری راضیم و نهایت تشکرم وار.
بابایی میزبان تبریز
موارد مثبت: رنکینگ خوب وبالاي سایت در گوگل، پرداخت صورتحساب در اسرع وقت، پیگیری مسمتر و پاسخگویی مناسب عوامل محترم سایت، برخورد خوب و مشتری مدارانه عوامل با میزبانان و ميهمانان، امکانات نرم افزای مناسب و کم ایراد از جمله اپلیکیشن و سامانه پیام کوتاه و توان بالای فنی سایت، بررسی اعتراضات میهمانان و جویا شدن علت از میزبان در مورد صدق و عدم صدق گفته های میهمان
آقای وثوق میزبان در کردان

اقامتگاهی مناسب برای اجاره دادن دارید؟

کافیه با طی کردن مراحل کوتاه و ساده ی ثبت اقامتگاه در سایت شب، میزبان بشین و کسب درآمد کنید.

قبل از شروع، عکسهایی با کیفیت از همه ی قسمتهای خونه بگیرین.

وارد قسمت "میزبان شوید" بشین و بعد از مطالعه و پذیرش قوانین، آپلود عکسها و مراحل ثبت اطلاعات اقامتگاه رو مرحله به مرحله انجام بدین.

  • شما یک کد آگهی دریافت کردین و حالا فقط باید منتظر بمونید تا کارشناسای ما آگهی رو بررسی و تایید کنند.

  • بعد از تایید، آگهی شما در سایت نمایش داده میشه.

  • کلیه روند رزرو از طریق پیامک به اطلاع شما میرسه و بعد از هر تایید درخواست رزرو، مهمانان پرداخت انجام میدن و برای تحویل کلید با شما تماس میگیرن.

روش پرداخت به میزبان

در اولین رزرو، شما تمام مبلغ «پرداختی رزرو توسط مهمان» را پس از رسیدن مهمان و در صورت رضایت ایشان از اقامتگاه، دریافت خواهید کرد. پس از آن از رزرو دوم به بعد مبلغ ودیعه دریافتی از مهمان (برای یک یا دوشب تمام مبلغ، برای سه شب هزینه دو شب اول و برای بیش از سه شب نیمی از مبلغ کل رزرو) پس از کسر ۱۰ درصد حق سایت، به حساب شما واریز می گردد. مابقی مبلغ هنگام رسیدن مهمان به اقامتگاه توسط ایشان به شما پرداخت می گردد. نکته: پرداخت ودیعه به شما به روز و ساعت رزرو بستگی دارد. در صورتی که پرداخت مهمان در روز کاری و پیش از ساعت ۱۳:۳۰ صورت گرفته باشد پرداخت به شما در همان روز و در غیر اینصورت یک روز کاری بعد صورت خواهد گرفت.

افتخار می کنیم به ...

خانه فعال

نظر ثبت‌شده

شب اقامت

عکاسی حرفه‌‌ای از خونه‌تون

درباره شب

شب چیست؟

شب محیطی است برای تعامل بین میزبانان اقامتگاه های شخصی که به صورت کوتاه مدت اجاره داده می شوند با مسافرانی که قصد استفاده از این اقامتگاه ها را دارند .

میزبانی چیست؟

در وبسایت "شب" میزبانان میتوانند تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را ثبت کرده و از مشتریان پر تعدادی که در جستجوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند ، سفارش دریافت نمایند.

سوالات متداول

هر مدل اقامتگاهیی به شرطی که کلید در محل باشد وقابل ارايه به مهمانان (مسئولیت این موضوع بر عهده میزبان است )
عکس از نمای بیرون ، اتاق خوابها، سرویس های بهداشتی ، حیاط و یا تراس، منظره بیرونی اقامتگاه (تعداد عکسها مهم نیست )
کسانی که مالک هستند و یا از طرف مالک اجازه اجاره اقامتگاه را دارند.
کپی کارت ملی میزبان بهمراه کپی از سند و یا آخرین قبض پرداختی اقامتگاه
مزایای میزبانی در شب
پشیبانی از مهمان شما:
ازساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب
بدون پرداخت هزینه و با کمی خلاقیت در سرلیست اقامتگاه ها قرار گیرید و بیشتر دیده شوید
قبل از شروع اقامت با مهمانان خود گفت و گو کنید و مطالب مهم را یاد آوری کنید