نمک آبرود اجاره کرایه اقامت

نمک آبرود، جلوه گاه تحقق روياهاي گردشگري

شهرک نمک آبرود ،درواقع روستایی ست در کلاردشت غربی در منطقه چالوس و در استان مارندران .نمک آبرود  یکی ازجذابیت های توریستی در استان شمالی ایران مازندران است. به طور كلي جلگه مازندران و همچنین این منطقه در شمال ايران داراي آب و هواي معتدل و مرطوب است، كه معروف به آب و هواي معتدل خزري است .

نمک آبرود دارای تلکابینیست که در سطح دریا و در نزدیکی خط سواحل دریای خزر شروع می شود وبا عبور از منطقه جنگل های انبوه شمال  دربالای ارتفاعات البرز به پایان میرسد.

حدود ۲۰۰ هکتار بنفشه ها  و شمشاد ها وجنگل های انبوه مدوبن ( از ارتفاعات سلسله جبال البرز ) منطقه بسیار دیدنی و جذابی را بوجود آورده است.

شهرك توريستي و تفريحي نمك آبرود جلوه گاه تحقق روياهاي گردشگري شما مي باشد .

ديگر امكانات تفريحي و رفاهي جهت گردشگران :

درياچه مصنوعي با پدالو ، زمين تنيس ، پيست دوچرخه سواري خانمها و آقايان ، زمين اسكيت ،پاور هنگ گلايدر و اسکاي واکر ، شهر بازی کودکان ، پرواز با هواپيمای دو نفره ، مراكز خريد ، رستورانها ، غرفه هاي بوتيك لباس و صنايع دستي ، فرش ، لباسهاي چرم ، عكاسي ، آرايشگاه و سرانجام مركز تفريحي ساحل دريا را مي توان از ميان ديگر امكاناتي نام برد كه شما مي توانيد در آن ، جوي دوستانه ، لذت بخش و شاد داشته باشيد .

برای یه سفر و گردش خوب و خاطره شیرین باید خیال شما از بابت مکان اقامتی راحت باشد تا در شهری شلوغ وبا خستگی راه تا رسیدن به مقصد، تازه به دنبال جا نباشید. و در این مسیر شب در کنار شماست تا لذتتان تمکیل شود.

www.shab.ir

 

1 دیدگاه در “نمک آبرود، جلوه گاه تحقق روياهاي گردشگري

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*