اجاره شبانه روزانه کاشان

جذابترین مقاصد ایران; کاشان

بسیاری از مسافران چه داخلی و چه خارجی کاشان را برای گشت زدن در سفرهای خود بین تهران، اصفهان و یزد و یا حتی مجزی انتخاب میکنند. اما این شهرستان لذتبخش و مامن چسبیده به دشت کویر یکی از جذابترین مقصدهای ایران است. این شهر نه تنها دارای مجموعه ای از شگفتی های معماری، بازار سرپوشیده جوی و باغ یونسکو است که حتی برای ارائه برخی از بهترین هتل های سنتی مرکزی ایران نیز به رسمیت شناخته شده است. در کتار این برای اقامتی ارزان تر در این شهر مردم خونگرم این خطه از ایران در خانه های خود نیز میزبانان خوبی میباشند که پیشنهاد شب به شما کرایه شبانه خانه، ویلا ،آپارتمان، سوییت، اتاق و اقامتگاه های شخصی/محلیست که در سایت شب برای راحتی شما یکجا جمع آوری شده. شما به راحتی با دیدن عکس ها و مطابقت آن با بودجه شخصی و رزرو اینترنتی عزم سفر میکنید و این مرحله از سفر را نیز با خاطره خوش پشت سر خواهید گذاشت. بعد از رسیدن به مقصد و کمی استراحت هم میتونید برید سراغ گشت وگذار تو دل تاریخ.

در طول دوره سلجوقی (۱۰۵۱-۱۲۲۰ م) کاشان برای منسوجات آن، سفال و کاشی و رسیدن به سطح بالایی از موفقیت در هر یک از این صنایع روستایی  مشهور شد. در حال حاضر صنعتگران نساجی محلی هنوز با بهره گیری شمه ای از هنردوران رنسانس در کار خود پیش میروند، اما مکانیزه شدن تا حد زیادی دارد به مرگ این هنر و صنعت باستانی منجر میشود. امروزه این شهر بیشتر به عنوان یک مرکز مهم برای تولید آب گل رز، که در سراسر مکان های جاذبه توریستی اصلی شهر به فروش می رسد و در فروشگاه های اختصاصی در بازار نیز شناخته شده است.

 

تپه های تاریخی و مناظر در داخل و اطراف کاشان نشان دهنده ماهیت تاریخ قدیمی از سکنی گزیدن در این بخش از ایران از دوران باستان میباشد. روستای فین که زمانب خارج از کاشان محسوب میشده است در حال حاضر به این شهرستان متصل است. برخی از جاذبه های گردشگری کاشان یا در فین و یا بین این روستا و خود کاشان هستند.

نام این شهر و شماری از مکان های دیدنی و جاهایی که در این شهر باید رفت و دید در سایت بین المللی TripAdvisor نیز برده شده است که از جمله آنها:

خانه طباطبایی ها

باغ فین کاشان

حمام سنتی سلطان امیر احمد

خانه بروجردی ها

مسجد آقا بزرگ

صحرای مرنجاب و کمپینگ

بازار کاشان

شهرزیرزمینی نوش آباد

شاهزاده ابراهیم

موزه عروسک و اسباب بازی های قدیمی

و…و…بسیاری دیگر میباشد.

این تعطیلات، سفر در ایران را فراموش نکنیم.

www.shab.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*